Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O firmie

SKLEP ZE SPRZĘTEM REGATOWYM SYSTEM-K powstał z pasji do żeglowania oraz doświadczeń właściciela z wyczynowego uprawiania żeglarstwa. W odpowiedzi na potrzeby rynku stworzyliśmy ofertę wysokiej jakości odzieży regatowej oraz najbardziej potrzebnych akcesoriów żeglarskich. Prowadzimy sklep z profesjonalną odzieżą dla żeglarzy uprawiających sport wyczynowo i amatorsko. 

W swojej ofercie posiadamy odzież regatową znanych i znakomitych marek Sandiline i Crewsaver w tym docenione przez zawodników spodnie balastowe, trapezy, kurtki regatowe, suche kombinezony, jak również kamizelki asekuracyjnekamizelki ratunkowewodoszczelne opakowania. Stworzyliśmy dział dla dzieci i juniorów oraz mamy ciekawą ofertę dla klubów żeglarskich i stale ją poszerzamy.

Nasze podstawowe założenie to promocja produktów najwyższej jakości produkowanych w Polsce i Europie. Staramy się by oferowane przez nas produkty były doskonałej jakości i w możliwie jak najlepszej cenie. Stąd znajdziesz w naszej ofercie takie brandy jak: Sandiline - zaawansowana odzież regatowa, żeglarska ze Słowenii, Crewsaver - od lat znana i popularna marka odzieży i kamizelek żeglarskich , Crosso najlepsze i w znakomitej cenie wodoszczelne opakowania z Polski. 

Rodzinnie prowadzimy sklep stacjonarny i internetowy. W okresie od 1 maja do 30 września obowiązują stałe godziny pracy, jesienią i zimą przed przyjazdem do nas umów się na spotkanie. Służymy pomocą wszystkim klientom z całej Polski, a w kontakcie osobistym doradzimy żeglarzom z miast Gdynia, Gdańsk, Sopot i okolic. Jest do nas blisko z takich miejscowości jak: Wejherowo, Żukowo, Kartuzy, Kościerzyna, Tczew. Służymy również żeglarzom z całej Polski oferując sprzedaż w sklepie internetowym i na aukcjach Allegro.

pixel